Mořský koník 2018 – 2022

… ten nejlepší zážitek pro Vaše děti

Bulharsko – Shkorpilovtsi – Mořská pláž – www.morskaplaz.cz

Letový řád

Hotelový komplex Mořská Pláž se nachází v krásné, klidné lokalitě obklopené bujnou středomořskou vegetací, v bezprostřední blízkosti rozlehlé zlatavé pláže s jemným pískem. Ubytování je zajištěno ve 2-4lůžkových pokojích s klimatizací, terasou či balkonem a vlastním sociálním zařízením. Pro účastníky pobytu jsou zde k dispozici 3 rozlehlá hřiště, zrcadlový sál pro pohybové aktivity, sál pro sportovní a kolektivní hry a vyžití, prostorné zázemí pro rehabilitační a fyzioterapeutické cvičení, bazén, společenský prostor pro letní kino či kulturní a sportovní program.

Mořského koníka se mohou účastnit děti ve věku 7 – 15 (+364 dní), které trpí především chronickým onemocněním dýchacích cest a kožního charakteru, včetně dětí s onemocněním celiakie. Třítýdenní pobyt u moře pomáhá dětem především posilovat imunitu, snižuje spotřebu užívaných léků a má pozitivní vliv na psychiku dítěte.

Neváhejte a dopřejte svým dětem 3 nezapomenutelné týdny u moře plné zábavy, dobrodružství, zajímavého programu, včetně výletů.

Udělejte svým ratolestem radost a zároveň přispějte k utužení jejich zdraví a přihlaste je na léčebně ozdravný pobyt Mořský koník Všeobecné zdravotní pojišťovny ČR.

Bližší informace včetně přihlášky, termínů a cen pobytů jsou k dispozici na www.vzp.cz nebo www.morskaplaz.cz

 

 

Více informací:
Kontaktní centrum VZP ČR
Orlická 4/2020, 130 00 Praha 3
Infolinka: 952 222 222
e-mail: info@vzp.cz

KOVOTOUR PLUS s.r.o.
Přívozská 12/949, 702 00 Ostrava
Infolinka: 591 160 306
e-mail: morskykonik@kovotour.cz

  • Všeobecná zdravotní pojišťovna
  • Kovotour Plus - Nejlepší cestovní kancelář