Mořský koník – Poseidon Beach 2017

… ten nejlepší zážitek pro Vaše děti – "Krása na zemi Poseidon Beach Řecko"

Archive for the ‘2.turnus 2017’ Category

 Vzhledem k vyšším teplotám na lokalitě (36 stupňů ve stínu) mají děti prodloužen polední klid. Počátek je od 13.30 , ukončení 16.00 hodin, poté dostávají svačinku. V poledním klidu je o děti samozřejmě postaráno.

Milí rodiče, letadlo s dětmi druhého letu právě úspěšně přistálo na letišti v Soluňi. Všechny děti jsou v pořádku, čeká je transfer na lokalitu Poseidon Beach.

Milí rodiče, letadlo s dětmi prvního letu právě úspěšně přistálo na letišti v Soluňi. Všechny děti jsou v pořádku, čeká je transfer na lokalitu Poseidon Beach.

INFORMACE PRO RODIČE DĚTÍ 2 TURNUSU -1 LET Praha -Soluň Milí rodiče, nyní jsme obdrželi od letecké společnosti informaci, že letadlo odletí z Prahy do Soluně v 9.30 hodin. přílet do Soluně bude cca v 12.30 hodin řeckého času, tzn. 11.30 českého času. Děti obdržely na letišti občerstvení a je o ně samozřejmě postaráno. Děkujeme za pochopení. Jménem společnosti Travel service, a.s. se omlouváme za tuto nemilou situaci. Oddělení zdravotního turismu KOVOTOUR PLUS s.r.o.

Hlavní vedoucí Jmenuji se Jan Šebesta. Pocházím z Orlové, je mi 37 let. Pracuji jako učitel na základní škole, kde učím přírodopis, zeměpis a německý jazyk. Externě také učím zeměpis na soukromém jazykovém gymnáziu. Mezi mé záliby patří především má práce, příroda a cestování. Na ozdravném pobytu jsem byl v loňském roce poprvé, v pozici hlavního vedoucího.

Organizujeme ozdravně-léčebné pobyty pro nemocné děti již více než 20 let. V letošním roce opětovně zajišťujeme ozdravně-léčebné pobyty pro VZP v Řecku, známé pod názvem Mořský koník. Kapacita Poseidon Beach na poloostrově Chalkidiki je nádherná a podívejte se jak se o děti staráme. www.morsky-konik.cz  

 

               Léčebně-ozdravný pobyt Mořský koník 2017 Všeobecná zdravotní pojišťovna zahájí dne 16. 1. 2017 příjem přihlášek na léčebně-ozdravné pobyty realizované již tradičně pod názvem Mořský koník. V roce 2017 se ve spolupráci s CK Kovotour Plus, s.r.o., uskuteční pět po sobě jdoucích třítýdenních turnusů u Egejského moře na řeckém poloostrově Chalkidiki. Pobyty se budou konat od začátku června do poloviny září. Bude se jich moci zúčastnit 1 600 chronicky nemocných dětí, pojištěných u VZP […]

  • Všeobecná zdravotní pojišťovna
  • Kovotour Plus - Nejlepší cestovní kancelář