Mořský koník – Poseidon Beach 2017

… ten nejlepší zážitek pro Vaše děti – "Krása na zemi Poseidon Beach Řecko"

Archive for the ‘3. turnus 2016’ Category

Tým oddělení zdravotního turismu Kovotour Plus s.r.o. vyhlašuje výtvarnou soutěž s tématem: „Jak se nám líbí na mořském koníku“. Odměnou pro tři vítěze bude návštěva nedalekého městečka Neos Marmaras za doprovodu hlavního vedoucího.Součástí této návštěvy bude posezení u skvělého gyrosu a osvěžujicího nápoje.Poté návštěva obchůdků a stánků ,kde si každý vítěz sám vybere hodnotný dárek. Tato soutěž bude probíhat pro následující čtvrtý a pátý turnus. Všem dětem držíme pěsti v této výtvarné soutěži.

Sponzoři 3.turnus MK 2016

Milí rodiče, letadlo s dětmi druhého letu právě úspěšně přistálo na letišti v Soluňi. Všechny děti jsou v pořádku, čeká je transfer na lokalitu.

Milí rodiče, letadlo s dětmi prvního letu právě úspěšně přistálo na letišti v Soluňi. Všechny děti jsou v pořádku, čeká je transfer na lokalitu.

  Představujeme logo celo-turnusové hry 3. turnusu Mořského koníka 2016. Společně se supermanovským mořským koníkem proletíme všechny kouty světa a poznáme taje různých států. Těšíme se na vás, tým 3. turnusu.  

Novinka! S příchodem nového ročníku Mořského koníka jsme vám také připravili nové webové stránky http://www.morsky-konik.cz

Mezinárodní den dětí Přáníčko vám letí, je přece Den dětí Máme vás moc rádi! Ty i kamarádi splňte si svůj sen, dnes je váš den.

  • Všeobecná zdravotní pojišťovna
  • Kovotour Plus - Nejlepší cestovní kancelář