Mořský koník – Poseidon Beach 2017

… ten nejlepší zážitek pro Vaše děti – "Krása na zemi Poseidon Beach Řecko"

Archive for the ‘1. turnus 2016’ Category

I přesto, že druhý let provázely časové prodlevy, letadlo bylo zpožděno, jsou děti již nyní v pořádku na lokalitě, vyspalé a právě obědvají. Jako každý rok se moc těší na sluníčko, moře, nové kamarády i své vedoucí a jako vždy pro ně zajistíme pestrý program tak aby se jim pobyt u moře líbil.

Milí rodiče, letadlo s dětmi druhého letu právě úspěšně přistálo na letišti v Soluni. Všechny děti jsou v pořádku, čeká je transfer na lokalitu.

Milí rodiče, letadlo s dětmi prvního letu právě úspěšně přistálo na letišti v Soluni. Všechny děti jsou v pořádku, čeká je transfer na lokalitu.

Novinka! S příchodem nového ročníku Mořského koníka jsme vám také připravili nové webové stránky http://www.morsky-konik.cz

Firma Mára ELCARMONT s.r.o. Botanicus Ostrá Vodovody a kanalizace Sama MÚ Poděbrady Mlékárny Poděbrady Blažek Czech News Center Alinvest Komerční banka Poděbrady Deník.cz – Nymburk Premiere Cinemas Olomouc HAVEX-auto Nová Paka Taneční studio Reflex Kadaň MH ENGINEERING T-mobile Severočeské doly Dary zprostředkovaly : Petr Březina Dobiášová Rusalka Radechovský Miroslav Věrča Růzhová Lenka Kubečková Jekatěrina Dreslerová Simona Horáková Eva Korolová Markéta Hlubůčková Všem moc děkujeme!

Mezinárodní den dětí Přáníčko vám letí, je přece Den dětí Máme vás moc rádi! Ty i kamarádi splňte si svůj sen, dnes je váš den.

Odpočet času ZDE

  • Všeobecná zdravotní pojišťovna
  • Kovotour Plus - Nejlepší cestovní kancelář